InzerceBazar.cz >> Nábytek >> Jiné >> Hradec Králové >> nabídka >>

Čtvercové talíře sklo 

 Přidat inzerát   
Čtvercové talíře sklo 
 Čtvercové talíře sklo    203 Kč

Prodám designové skleněné talíře ve tvaru čtverce modré barvy. Cena je uvedena za 1ks. Nabízím více kusů dle dohody. Rozměr 25 x 25cm. Zcela nové, nikdy nepoužívané. V nabídce na krasne-sklo. cz. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo.

Hradec Králové   Jméno: Talíře Prodej     Tel.: 777334880     e-mail:


Další inzeráty v kategorii >> Nábytek >> Jiné

Prodám péřové deky a polštáře
Prodám : 1 peřinu a 2 deky (125x180) 4 polštáře (2 - 80x80, 75x65, 80x70) ...

Stropní LED svítidlo s reproduktorem Stropní LED svítidlo s reproduktorem
Prodám moderní LED svítidlo kruhového tvaru o průměru 34cm s reproduktorem a dálkovým ovladačem. Ideální do pokoje pro dospívající děti. Přehrává hudbu z mobilního telefonu nebo jiných zdrojů bezdrátovým přenosem. Různé režimy svícení ovládané dálkovým ovladačem. V nabídce na bytova-svitidla. cz V případě zájmu mi prosím volejte jen na uvedené tele ...

Skleněný obdélníkový talíř Skleněný obdélníkový talíř
Nabízím sestavu designových obdélníkových táců - talířů. Široké použití. Možno servírovat ovoce, zákusky, ryby apod. Rozměr 40cm x 17cm. Materiál sklo. Cena za 1kus je 216Kč. Možno odebrat po dohodě i více kusů. Zcela nové, nikdy nepoužívané. V nabídce na krasne-sklo. cz. V případě zájmu volejte na uvedené telefonní číslo. ...© 2019 InzerceBazar.cz - inzerce bazar inzeráty zdarma | ctvercove talire | Topweb, s.r.o.